Moda

 • Artisti shqiptar publikon lajmin e ‘hidhur’ në Instagram, ndërron jetë Sylvester Stallone

  - Feb 19, 2018
  Disa media ‘Fake’ ka shpërndarë në rrjetet sociale njoftimin se është ndarë nga jeta aktori i madh i Hollywoodit, Sylvester Stallone. Pre e këtyre lajmeve është bërë dhe këngëtari i njohur shqiptar Stefi Priti, i cili në profilin e...
 • Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim?

  - Feb 19, 2018
  Disa orë më parë ajo bëri ‘lëmsh’ me një foto të postuar në Instagram teksa shihej me kapuçin e xhupit të saj ku me shaka pyeste ndjekësit sesi dukej me ndryshimin e radhës te flokët. Por...
 • Young Zerka e pranon

  - Feb 19, 2018
  Është përfolur lart e poshtë se dy këngëtarët, Ronela Hajati dhe Young Zerka, janë në një lidhje prej shumë kohësh. Këtë herë Young Zerka ka qenë i ftuar në ”Pop Culture” dhe sigurisht nuk mund t’i...
 • Ami flet për herë të parë per shtatzanine

  - Feb 19, 2018
  Ata janë prindër të një djali, Joelit, dhe së shpejti pritet të bëhen edhe me një vajzë. Ami është treguar e kujdesshme duke u rezervuar në publikimin e fotove me barkun e rrumbullakosur. Së fundmi në një...
 • Luana Vjollca vazhdon ”luftën” me Ermal Mamaqin

  - Feb 19, 2018
  Që me nisjen e emisonit të ri të Luanës, ata kanë qenë ”kokë më kokë” me emisionet e tyre të cilët transmetoheshin të dy të shtunën, në të njejtën orë. Por edhe pse emisioni i Luanës...
 • Uauu cfare dedikimi per bashkeshorten aktori i njohur

  - Feb 19, 2018
  Aktori i Portokallisë, Marin Orhanasi ka bëre tij. Ai gjithnjë e ka shprehur publikisht dashurinë ndaj saj, dhe sot smund te mungonte një urim emocionues dhe plot dashuri. ”Dor. Edhe 100 o bekimi im. O vajza...
 • Kastro Zizo I revoltuar , ja arsyeja

  - Feb 19, 2018
  Festimet e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës kanë zhgënjyer artistët shqiptarë për shkak të organizimit. Përmes një postimi Kastro është shprehur i indinjuar për ftesën që i (nuk) është bërë këngëtarëve të Shqipërisë për të kënduar...
 • Ja, per kete gje Rozana Radi nuk eshte krenare

  - Feb 19, 2018
  E ftuar këtë javë në “Thumb”, Rozana tha se, pavarësisht eksperiencës së fituar në shumë fusha, këngëtare, skenariste, moderatore – të cilat, pa dyshim, e bëjnë të ndihet krenare me veten, ka diçka që e ka...
 • Bleona ka kaluar nje nate magjike me……

  - Feb 19, 2018
  Bleona është një nga këngëtaret shqiptare që ka prekur edhe skenat botërore. Le të themi se për Bleonën, e djeshmja do të jetë nata më e paharrueshme pasi në Los Angeles ajo ka kënduar krah grupit...
 • Ermal Meta shkon në “C’è Posta per Te”

  - Feb 19, 2018
  Ermal Meta dhe Fabrizio Moro ishin të ftuar në programin “C’è Posta per Te”. Nga ku kanë dhuruar emocione pafund. Në emision, një burrë i cili sapo kishte kaluar një luftë serioze me një tumori, ka...