Shkëlzen Berisha sot feston ditëlindjen, urimi i Arminës

Sot, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni feston ditëlindjen.

E fejuara e tij, blogeria e njohur Armina Mevlani i ka dedikuar një urim special në rrjetet sociale, teksa i shkruan:

“Gezuar Ditelindjen zemra ime Shkelzen Berisha! Qofshin te gjitha ditet e tua te qeshura sic ti je gjithmone , qofshin te bardha sic ti e ke zemren dhe sic ti sjell drite sa here te kam afer. Te uroj me shpirt lumturi dhe qofshim ne cdo ditelindje bashke Pergjithmone”.

 

Facebook Comments

MineralHygienics.com

Shop at Amazon