Gramoz Ruçi njofton bashkimin e deputetit të PDIU me PS

Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi ka njoftuar bashkimin e deputetit të PDIU-së Dritan Biçi me Grupin Parlamentar të PS-së.

“Iu njoftoj se deputeti Dritan Bici është bërë anëtar i grupit të PS-së”, tha Ruçi.

Më pas kryeparlamentari është largaur nga seanca duke ia lënë drejtimin e saj Vasilika Hysit.

Ndërkohë opozita vijon protestën jashtë ambienteve të Parlamentit dhë kërkon largimin e Edi Ramës dhe Erion Veliajt.

Facebook Comments

MineralHygienics.com

Shop at Amazon