Enca shfaqet e rregulluar bukur, ndërsa në plan të parë është gjoksi

Enca Haxhia i ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale, në të cilat duket e mrekullueshme.

Këngëtarja duket e rregulluar dhe shumë bukur, mirëpo gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj.

“Dukja për Valentin”, shkruan në përshkrimin e një fotografie të publikuar në Instagram.

Image

Facebook Comments