Ja si dukej Majlinda Zeka vite më parë, pa botox

Ish- e dashura e reprit të njohur Majk, nuk mungon thuajse as edhe për një ditë në rrjetet sociale.

Megjithatë, Majlinda po e ruan jetën e saj private larg medias rozë duke mos treguar asgjë lidhur me të rejat e saj, shkruan Bota sot.

Së fundmi, gazeta Bota sot ka zbuluar një fotografi të  kahmotshme ku Majlinda duket në moshë rinore.

Pa fryer buzët dhe pa e ekzagjeruar me grim, Majlinda lë shumë për të dëshiruar.trasmetoi Bs

Image

Facebook Comments